Īpašie produkti

Melnie rīsi, BIO, 100 g

Eco
0,79 €
-
+

Melnajiem rīsiem ir izteikta riekstu piegarša. Šo rīsu sastāvā ir izteikti vairāk antioksidantu nekā citos rīsos, tāpēc tos visā pasaulē uzskata par vienu no super produktiem. Melnos rīsus mēdz dēvēt arī par violetajiem rīsiem, jo tie pēc izvārīšanas iegūst tumši violetu krāsu.

Melnie rīsi ir oriģināla un veselīga piedeva dārzeņu, gaļas un zivju ēdieniem, labi piemēroti salātiem, kā arī, gatavojot rīsu pudiņus.

Imperatora aizliegtie rīsi, kurus plaši audzē Ķīnā un Itālijā. Melnie rīsi savu otro nosaukumu “aizliegtie rīsi” ieguva, jo tie biji aizliegti visiem Ķīnā, izņemot imperatoru. Ķīnas imperators bija ļoti iecienījis šos rīsus – tie tika uzskatīti par īpaši veselīgiem.

Pagatavošana: melno rīsu vārīšanas laiks ir samērā ilgs – aptuveni 45 minūtes. Ja vēlas samazināt vārīšanas laiku līdz 25 minūtēm, tad nepieciešams rīsus uz nakti iemērkt.

Sastāvdaļas: pilngraudu melnie rīsi BIO.

Izcelsmes valsts: Taizeme

SIA Dabas stacija, Bebru iela 40, Mārupe

Lai iegādātos, piem., 0,5 kg produkta, pievienojiet grozam 5 x 100 g produkta vienības (nepieciešamais produkta daudzums tiks iepakots papīra maisiņā).