Menstruālās piltuves

"OrganiCup" menstruālā piltuve, B izmērs

23,99 €
-
+

Menstruālā piltuve ir inovatīvs intīmās higiēnas produkts sievietēm, kuru lieto līdzīgi kā tamponus. Nelielā piltuve ir ērta, higiēniska, ekonomiska un ekoloģiska alternatīva tamponiem un higiēniskajām paketēm.

Atkārtoti lietojama godalgota dizaina menstruālā piltuve. Ērtāk, veselīgāk, zaļāk. Katru mēnesi.

Īpašības

Nekādu noplūžu, nekādu raižu - piltuve ir ekvivalenta 3 tamponiem un to var lietot līdz pat 12 stundām: aizmirstiet par mēnešreizēm visas dienas garumā. Un naktī.

Nekāda sausuma, nekādu infekciju - menstruālā piltuve ir izgatavota no 100% mīksta medicīniskas kvalitātes silikona, kas neietekmē ķermeni.

Ietaupiet naudu un pasargājiet planētu - menstruālā piltuve kalpos gadiem ilgi. Vairs nekādu ikmēneša atkritumu.

Izmēģiniet piltuvi bez riska. Ja nebūsiet ar to apmierināta, 90 dienu laikā varat saņemt savu naudu atpakaļ. Nekādu saistību. Vienkārši sazinieties ar support@organicup.com.

Priekšrocības

Menstruālā piltuve nozīmē veselīgākas, ērtākas un dabai draudzīgākas mēnešreizes. Tā izgatavota no 100% medicīniskā silikona = nekādu kaitīgu ķīmisku vielu Jūsu ķermenī. To var valkāt līdz 12 stundām = tā sniedz īpašu brīvību un drošību, un Jūs varat aizmirst par savām mēnešreizēm. Tā kalpos gadiem ilgi = Jūs varat aiztaupīt daudz atkritumu, kas citādi nonāktu vidē, un ietaupīt kaudzi naudas, jo piltuve kalpos gadiem ilgi. 9 no 10 sievietēm, kas izmantojušas piltuvi, apgalvo, ka nekad neatgriezīsies pie paketēm un tamponiem.

Ārējais iepakojums ir izgatavots no pārstrādāta kartona ar instrukcijām, kas iespiestas iekšpusē, lai samazinātu atkritumu daudzumu. Piltuvi var uzglabāt organiskā uzglabāšanas maisiņā.

Produkta lietošana

Katru mēnešreižu sākumā un beigās 3-5 minūtes sterilizējiet menstruālo piltuvi verdošā ūdenī.

  1. solis - Ievietošana: Nomazgājiet rokas un piltuvi. Salokiet piltuvi, atslābinieties, ievietojiet to un tad palaidiet vaļā. Piltuve automātiski atlocīsies. Ja piltuve atlokās pareizi, tiek izveidots vakuums, kas pasargā no noplūdēm.
  2. solis - Lietošana: Nēsājiet piltuvi līdz 12 stundām.
  3. solis - Izņemšana: Nomazgājiet rokas un atslābinieties. Izņemiet piltuvi, maigi saspiežot tās pamatni, lai atbrīvotu vakuumu. Uzmanīgi izvelciet piltuvi. Izlejiet tās saturu tualetē un izmazgājiet piltuvi - ievietojiet to atpakaļ vai nolieciet glabāšanas vietā.

Kā ievietot menstruālo piltuvi?

Mēnešreižu piltuves ievietošana lielā mērā līdzinās tampona lietošanai, tikai, tā kā piltuve ir lielāka, pirms ievietošanas piltuve ir jāieloka. Ir vismaz 9 veidi, kā var salocīt menstruālo piltuvi tās ievietošanai. Viens no vieglākajiem veidiem – turot menstruālo piltuvi vienā rokā, to saspiež pa vidu, otra roka, savukārt, saloka piltuvi uz pusēm. Sev ērtāko mēnešreižu piltuves ievietošanas veidu atradīsi, noskatoties šo video - 9 Great Menstrual Cup Fold Techniques.

Padomi un ieteikumi

Lai nodrošinātu, ka piltuve pilnībā atlokās un izveido vakuumu, mēģiniet saspiest tās apakšu un nedaudz pagrozīt to. Kad piltuve ir atlocījusies pareizi, Jums nevajadzētu to just, un nepastāv nekāds noplūdes rašanās risks.

Jūs varat lietot piltuvi līdz 12 stundām, ja Jums ir normāla stipruma plūsma (stiprākas plūsmas gadījumā, to vajadzētu iztukšot ik pēc 6-8 stundām).

Lai iztukšotu OrganiCup, satveriet tās kātiņu un uzmanīgi pavelciet līdz varat satvert piltuves apakšu. Saspiediet piltuves apakšējo daļu, lai atbrīvotu vakuumu, un uzmanīgi izņemiet piltuvi. Izmantojiet vēdera muskuļus, lai atvieglotu piltuves izņemšanu. Iztukšojiet piltuvi tualetē un izslaukiet to ar salveti, tualetes papīru vai noskalojiet to ar ūdeni, pirms ievietot to atpakaļ.

Lūdzu, ņemiet vērā: ja lietojat OrganiCup pirmo reizi, Jums var būt nepieciešams viens, divi vai pat trīs mēneši, lai pierastu pie tās.

Pieejami izmēri:

A izmērs: Sievietēm, kuras nav dzemdējušas vagināli.
B izmērs: Sievietēm, kuras ir dzemdējušas vagināli.
Mini izmērs: Pusaudzēm un sievietēm, kurām nepieciešams mazāks izmērs.

Papildus informācijai iesakām nosaktīties šo video - https://youtu.be/o9fPUfm-uYE

Ražotājs: "OrganiCup"
Garums: 6,5 cm
Diametrs: 4 cm

Sastāvs: 100% medicīniskas kvalitātes silikons

B izmērs (sievietēm, kuras ir dzemdējušas vagināli)