Šampūnziepes, kondicionieri

Šampūnziepes suņu mazgāšanai

Vegan
Сruelty free
8,95 €
-
+

Šampūnziepes jeb cietais šampūns ir lieliska dabai draudzīga alternatīva plastmasas pudelēs nopērkamajiem suņu mazgāšanas šampūniem. Ļoti parocīgs lietošanā, ērts ceļojumos un lietošanai ārpus mājas.

Pateicoties olīveļļas un lavandas mitrinošajai un nomierinošajai iedarbībai, šis šampūns suņu mazgāšanai, kas izgatavots no dabīgām sastāvdaļām un nesatur toksiskas vielas, būs jūsu uzticīgais sabiedrotais, lai atšķetinātu spalvu kamolus un izvairītos no suņu ādas niezes, lobīšanās un iekaisuma.

Turklāt, pateicoties tējas koka eļļas īpašībām, šis suņu mazgāšanas šampūns palīdzēs jums arī cīņā pret blusām un ērcēm.

Lietošana: saziepēt šampūnziepes rokās, iemasēt samitrinātā suņa spalvā/matos, izskalot, atkārtot pēc vajadzības. Uzmanību! Izvairīties no šampūnziepju iekļūšanas acīs. Ja šampūns iekļuvis acīs, nekavējoties skalot ar lielu daudzumu ūdens.

Uzglabāšana: glabāt sausā vietā, istabas temperatūrā, sargāt no tiešiem saules stariem.

"Cruelty-free" (nav izmēģināts uz dzīvniekiem)

Ražotājs: Jabón Zorro d’Avi (Spānija, roku darbs)

Svars: 120 g 

Sastāvs: OLEA EUROPEAN OIL, AQUA, SODIUM HYDROXIDE, LAVANDULA OFFICINALIS FLOWER, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF, THYMUS VULGARIS LEAF, MELALEUCA ALTERNIFOLIA OIL

Iepakojums: kartona kastīte

100% biodegradējas