Vaska drāniņas

"Bee in" vaska turza (M izmērs)

Ražots Latvijā
13,70 €
-
+

Bišu vaska turza ir dabīga alternatīva ēdiena uzglabāšanai ledusskapī, lieliski noder ēdiena līdzņemšanai uz darbu, kā arī pārgājienā, piknikā vai ceļojumā. Vaska turzu ir ērti salocīt un viegli kopt. Turklāt, kad pusdienu sviestmaize būs apēsta, somā vietu neaizņems tukša plastmasas kārba, bet gan maza un glīti salocīta turza. Vaska turza ir īpaši piemērota beramu produktu līdzņemšanai, piemēram, cepumiem, ogām vai riekstiem.

Pateicoties bišu vaska sastāvā esošā propolisa antibakteriālajām īpašībām un tam, ka audums “elpo”, produkti, kas tiek glabāti vaska turzā, ilgāk paliek svaigi, piem., siers nesapelē, bet vienkārši sacietē.

KOPŠANA: Bišu vaska turzā ieliet aukstu ūdeni un to izskalot. Neatstāt saulē vai pie karstām virsmām (cepeškrāsns, mikroviļņu krāsns). Pēc lietošanas uzglabāt vaska turzu sausā un tumšā vietā jūsu virtuvē.

PIEVĒRS UZMANĪBU! Vaska turzu nevajadzētu turēt tiešos saules staros, nelikt cepeškrāsnī, mikroviļņu krāsnī un nemazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. Neiesakām uzglabāt svaigu zivi un gaļu.

Ražotājs: Bee in (Latvija)

Izmērs: 19 x 13.5 x 5.5 cm (M izmērs)

Sastāvs: 100% dabīgs bišu vasks no Latvijas pļavām, Standard 100 Oeko-tex sertificēta kokvilna

Roku darbs, 100% pārstrādājams produkts

* Vaska turza tiek ražota no auduma atgriezumiem, tāpēc ir pieejama dažādās krāsās - pēc pasūtījuma saņemšanas sazināsimies ar Jums, lai piedāvātu izvēlēties kādu no krājumos esošajām krāsām.